Apmaksa

Tiešais bankas pārskaitījums
Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru maksājuma mērķa laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk. Priekšapmaksas rēķins Jums tiks nosūtīts pēc pasūtījuma veikšanas izmantojot maksāšanas metodi – Tiešais bankas pārskaitījums.
Norādām, ka pasūtījums stājas spēkā (t.i. – uzsākta ražošana) tikai pēc rēķina apmaksas vai avansa rēķina apmaksas, kas sastāda 50% no pasūtījuma rēķina.
VISA, MasterCard maksājumu kartes vai izmantojot internetbanku
Veicot apmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, ja esi aktivizējis iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.
Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Tava kartes konta.
Pašlaik mēs atbalstam šādu banku maksājumu saites: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, LHV, Coop, Šiaulių Bankas, Medicinos Bankas, Nordea un OP. Apmaksas pakalpojumu nodrošīna Montonio Finance – www.montonio.lv
InCREDIT kredīts
Lai iegādātos preces kredītā tagad ir nepieciešams sazināties ar mums pa tālruni +371 25392033, tad kopā ar konsultantu aizpildīsiet pieteikums un tuvākajā laika jūs tiksiet informēti par pieņemto lēmumu. Pakalpojumu nodrošīna InCREDIT Group – www.incredit.lv
Patēriņa kredīta noformēšanas noteikumi:
Kredītu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs
Jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem
Kredīta ņēmēja vecums: no 21 līdz 70 gadiem
Atmaksas termiņš: līdz 84 mēnešiem
Summas: no 100 EUR līdz 10 000 EUR

Piegāde

Preču izsniegšana Moonmebeles.lv veikālā
Pēc preču izgatavošanas tās var saņemt mūsu veikalā “Rīgas iela 4, Jelgavā” vai “TC Mols, Krasta iela 46, Rīgā”.
Piedāvājam mūsu ražoto produktu piegādi un uzstādīšanu. Piegādes un uzstādīšanas izmaksas atkarīgas no produkcijas svara un piegādes vietas izvēles. Piegādes izmaksas tiek noteiktas katram pasūtījumam individuāli, līdz ar to, lai vienotos par piegādes izmaksām, lūdzam pirms veicat pasūtījumu sazināties ar mums pa tālruni: +371 25392033.
Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzam, sazinies ar mums, zvanot pa tālruni: +371 25392033, vai rakstot: info@moonmebeles.lv un mēs ar prieku Tev atbildēsim.