Šie noteikumi un nosacījumi attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas veikti “moonmebeles.lv” mājas lapā.
Lūdzu, izdrukājiet šīs lapas kopiju savai turpmākai atsaucei.

Pieejamība
Visi mājas lapā atspoguļotie produkti ir pieejami uz pasūtījumu. Pasūtījuma izpildes termiņš ir no 2 līdz 6 nedēļām (atsevišķos gadījumos arī ilgāk), atkarībā no produkta tipa un izvēlētā apdares materiāla.
Izgatavošana, piegāde un uzstādīšana
Piegādes un uzstādīšanas izmaksas nav iekļautas produkta cenā. Tās izmasas var noskaidrot sazinoties ar Moon mēbeļu studijas konsultantu pirms pasūtījuma veikšanas. Izmaksas un piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes adreses, mājas stāva un pasūtito preču skaita. Visi pasūtījumi un pieprasījumi tiek apstrādāti 2 darba dienu laikā pēc saņemšanas.
Pasūtījums stājas spēkā (t.i. – uzsākta ražošana) tikai pēc avansa rēķina apmaksas (50% apmērā no pasūtījuma rēķina) vai rēķina pilnas apmaksas veicot pasūtījumu.
Preces atpakaļ atdošanas tiesības
LR MK Noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu nosaka”, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta.